۲۰ دی

کاشت مو

کاشت مو

کاشت مو sut

کاشت مو bht

کاشت مو

کاشت مو | جدیدترین روش کاشت مو | کلینیک کاشت موی طبیعی | دکتر کاشت مو

کاشت موی طبیعی :

کاشت مو از جمله موثرترین و قطعی ترین روش درمان برای ریزش مو و طاسی سر می باشد .

کاشت مو یک عمل سرپایی و بدون بیهوشی است . با رعایت نکات و مراقبتهای قبل و بعد عمل نتیجه عمل کاشت مو دوچندان خواهد شد .

کاشت مو عملی است که در آن از نواحی اهداکننده مو که داری فولیکول های قویتری است گرافت مو برداشته می شود و در کاشت مو به نواحی کم مو منتقل می گردد.

روش های متعددی برای کاشت مو وجود دارد

کاشت مو | جدیدترین روش کاشت مو | کلینیک کاشت موی طبیعی | دکتر کاشت مو

برخی از روشهای کاشت مو عبارتند از :

کاشت مو به روش sut :

در  این روش نیازی به تیغ جراحی نمی باشد و بدون درد و خونریزی است در نتیجه جای اسکار روی سر بجا نخواهد ماند .

ما در کلینیک زیبایی کاشت مو با استفاده از مدرن ترین تجهیزات کاشت مو ، کاشت مو به روش sut را تحت نظر متخصصین مو به طور تخصصی ارائه می دهیم .

ما قادریم بیش از ۱۴۰۰۰ تار مو را در روش sut پیوند بزنیم

این تکنیک طبیعی ترین خط رویش و بیشترین تراکم مو را دارد .

کاشت مو به روش fut :

در این روش یک نوار باریک از پشت سر برداشته میشود و با استفاده از دستگاههای مخصوص فولیکولهای مو به دقت جدا می شوند و در محل دریافت کننده مو کاشته میشوند .

در این روش جای بخیه پشت سر می ماند و با گذشت زمان کم کم محو می گردد .

این روش برای افرادی که بانک موی خوبی دارند استفاده می شود

کاشت مو به روش fit :

در این روش فولیکولهای مو از ناحیه اهدا کننده که معمولا پشت سر میباشد با استفاده از تجهیزات مخصوص با دقت بالایی برداشته می شود و در محل دریافت مو که قبلا برش هایی زده شده است.

با استفاده از ابزار و پنس های بسیار ظریفی در جهت رویش موها کاشته می شوند .

در این روش نیازی به جراحی نیست ولی تعداد گرافت موهای محدودی را می توان برداشت کرد.

بنابراین برای طاسی های وسیع توصیه نمی شود .

کاشت مو به روش ترکیبی:

در کاشت مو به روش fit نمیتوانیم تعداد زیادی تار مو را برداشت کنیم برای طاسی های وسیع که نیاز به تعداد بیشتری گرافت میباشد ترکیب روش های fit و fut بسیار موثر است .

کاشت مو | جدیدترین روش کاشت مو | کلینیک کاشت موی طبیعی | دکتر کاشت مو

کاشت مو | جدیدترین روش کاشت مو | کلینیک کاشت موی طبیعی | دکتر کاشت مو

کاشت مو در کلینیک زیبایی کاشت مو در محیطی کاملا استریل با استفاده از دستگاههای پیشرفته و مدرن با استفاده از جدیدترین روش های روز دنیا تحت نظر متخصصین پوست و مو انجام می گیرد .

متخصصین ما در کلینیک زیبایی کاشت مو ، با انجام معاینات و گرفتن آزمایشات لازم ابتدا علت ریزش موها را بررسی می نمایند و در نهایت بر اساس نتایج معاینات بهترین و موثرترین روش کاشت مو را برای بیماران ارائه می دهند .

نکته مهم قبل از کاشت مو

کاشت مو و پیوند مو این روزها با چند روش انجام می شود، که اغلب آن ها بسیار مطمئن هستند و تا به حال نیز نتایج بسیار خوبی دیده شده است و اکثر بیماران ما از انجام آن رضایت داشته اند.

هرچند این عمل بسیار ساده و بی خطر است اما رعایت کامل نکات ایمنی و تخصص پزشکان ما برای حفظ سلامت بیمار و به دست آمدن نتیجه مطلوب ضروری است،

همچنین به دلیل حساسیت زیاد این عمل لازم است به طور تیمی انجام شود که با توجه به تیم تخصصی کاشت موی  اینکار به بهترین شکل انجام میپذیرد.

بنابراین اگر شما هم داوطلب پیوند و کاشت مو هستید، نخستین گام مهم یافتن یک جراح باتجربه در زمینه کاشت مو است تا در قبال صرف وقت و هزینه جراحی بتوانید به نتیجه رضایت بخش برسید.

همچنین لازم است که خودتان نیز اطلاعات بیشتری درباره پیوند مو و کاشت مو بدانید.

موهای کاشته شده همانند موهای طبیعی رشد خواهند کرد.

چه موهایی در سر برای کاشت مو استفاده می شود؟

در کاشت مو با توجه به نوع روش پیوند، موهای خود شخص از پشت سر یا ناحیه ای از بدن برداشته می شود و سپس با استفاده از میکروسکوپ و لوپ های مخصوص، فولیکول های آن به صورت تک تک جدا می شوند سپس با همان ظرافتی که جدا شده اند در ناحیه گیرنده با ایجاد برش هایی در حد یک میلی متر پیوند زده می شود.

بدن نیز به این موها واکنشی نشان نمی دهد و در واقع حسن پیوند موی طبیعی همین است.

با توجه به این که عضو پیوندی از بدن خود فرد تهیه می شود، احتیاج به نگهداری و مراقبت های درمانی ندارد.پزشکان و متخصصان کاشت موی این مرکز کاملا باتجربه و ماهر و حرفه ای هستند و آنقدر ظریف این موها را برمی دارند که تنها یک خط بسیار باریک می ماند.

 

جهت دریافت مشاوره رایگان کاشت مو و تعیین وقت مراجعه حضوری با ما تماس بگیرید .

کاشت مو sut

کاشت مو sut

کاشت مو

هزینه کاشت مو به روش sut , کاشت مو ترکیبی, کاشت مو به روش fit , کاشت مو bht , عوارض کاشت مو, کلینیک کاشت مو, مراکز کاشت مو, کاشت مو به روش جدید sut , قیمت کاشت موی طبیعی چقدر است, هزینه کاشت هر گرافت,جدیدترین روش کاشت موی طبیعی،هزینه کاشت مو به روش sut اس یو تی،کلینیک کاشت مو،کاشت مو fit ،کاشت مو  bht،کاشت مو hrt ،بهترین روش کاشت مو،بهترین مرکز کاشت مو ترکیبی،کاشت موی آقایان،کاشت موی خانمها,کاشت مو به روش sut,کاشت مو sut,کاشت موsut,کاشت مو sut,کاشت مو sut,کاشت مو sut,کاشت موsut,کاشت مو sut,کاشت مو sut,کاشت مو sut,کاشت موsut,کاشت مو sut,کاشت مو sut,کاشت مو sut,کاشت موsut,کاشت مو sut,کاشت مو sut,کاشت مو sut,کاشت موsut,کاشت مو sut,کاشت مو sut,کاشت مو sut

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره تخصصی رایگان
×

سلام!

کاربر گرامی جهت انجام ویزیت آنلاین رایگان از طریق واتس آپ روی منوی زیر، کیلیک فرمایید.

با تشکر

× ویزیت آنلاین