۱۵ اردیبهشت

چگونه ریزش مو را کاهش دهیم و راه درمان قطعی ریزش مو چیست ؟

چگونه ریزش مو را کاهش دهیم و راه درمان قطعی ریزش مو چیست ؟

امروزه ریزش مو یکی از معضلات و مشکلاتی است که بیشتر مردم دنیا، اعم از مرد و زن با آن مواجه می شوند. در این میان، عوامل مختلفی در ریزش مو دخالت دارند.

یکی از دلایل ریزش مو مسئله ژنتیکی و ارثی می باشد . دلیل دیگر ریزش مو می تواند مصرف داروها و یا بیماریهای خاص باشد . گاهی نیز تغذیه نامناسب و رژیم های غذایی اشتباه باعث بروز ریزش مو می شوند . ریزش مو به هر دلیلی که باشد قابل درمان است و می توان روند آن را در یک سنی کند نمود و چنانچه ریزش مو شدید باشد و نتوان آن را کنترل کرد ، درمان های قطعی برای آن وجود دارد . کاشت مو از جمله درمان های موثر و قطعی برای ریزش مو می باشد .

با کمک کاشت مو می توانیم حتی کم مویی و طاسی سر را که در اثر سانحه رخ داده است و موهای آن ناحیه دیگر رشد نکرده اند را درمان کرد . شرط اصلی برای درمان ریزش مو با استفاده از کاشت مو داشتن بانک موی قوی می باشد.

یکی از روشهایی که امروز در سراسر دنیا بسیار استفاده می شود و در واقع از جمله جدیدترین روشهای کاشت مو محسوب می شود، روش SUT است. این روش هیچگونه خط برشی را در سر ایجاد نمی کند و دوران نقاهت ندارد . کاشت مو با روش sut بدون درد و خونریزی است و همچنین تراکم موی بالا و به همراه خط رویش کاملا طبیعی را برایتان ایجاد می نماید .

در این مرکز متخصصین کاشت مو پس از بررسی روند ریزش موهای شما و انجام معاینات دقیق و اصولی ، بهترین روش کاشت را برای کاشت مو ، کاشت ابرو و کاشت ریش و سبیل به کار می گیرند .

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

ریزش مو و درمان آن

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره تخصصی رایگان
×

سلام!

کاربر گرامی جهت انجام ویزیت آنلاین رایگان از طریق واتس آپ روی منوی زیر، کیلیک فرمایید.

با تشکر

× ویزیت آنلاین