در حال بارگیری...
۲۱ فروردین

چه چیزی از پیوند مو می دانید ؟

چه چیزی از پیوند مو می دانید ؟

پیوند مو و کاشت مو از جمله روش های دائمی و اثربخش برای درمان کم مویی و طاسی می باشد . ریزش مو دلایل متعددی دارد که با درمان های دارویی در اکثر مواقع تنها روند ریزش کند می شود ولی با استفاده از پیوند و کاشت مو براحتی می توانید به صورت دائمی کم مویی و طاسی را درمان نمایید .

در پیوند مو تا جایی که ممکن است از موهای سر و یا بدن خود بیمار برای پیوند استفاده می شود . از موهای برداشته شده میتوان برای کاشت ابرو و کاشت ریش و سبیل نیز استفاده کرد .

روش های متعددی برای پیوند مو وجود دارد که پس از مشاوره و معاینه بهترین و مناسب ترین روش پیوند مو بر اساس دلایل ریزش مو و تراکم بانک مو تعیین می گردد . در تمامی روش های پیوند مو ، موهای مورد نیاز از بانک مو برداشته می شوند پس از جداسازی فولیکول های سالم در محل دریافت کننده مو پیوند زده می شوند که این موی پیوندی چون از بدن خود فرد می باشد عوارضی پس از عمل برای بیمار ایجاد نخواهد شد .

پیوند مو و کاشت مو زمانی نتیجه بخش است که علاوه بر انجام عمل توسط متخصص کاشت مو ، باید نکات لازم قبل و بعد از عمل توسط بیمار رعایت گردند . آمادگی بیمار برای عمل و همچنین مراقبت های لازم بعد از انجام عمل باعث می شود موهای کاشته شده در شرایط بهتری مانند موهای طبیعی رشد نمایند

مشاوران و متخصصین ما در این کلینیک توصیه های لازم قبل و بعد از عمل را به صورت دقیق و با صبر و حوصله برای بیمار بیان می نمایند تا نتیجه بهتری را از عمل کاشت مو دریافت نمایند .

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

پیوند مو

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره تخصصی رایگان
×

سلام!

کاربر گرامی جهت انجام ویزیت آنلاین رایگان از طریق واتس آپ روی منوی زیر، کیلیک فرمایید.

با تشکر

× ویزیت آنلاین