۲۰ اسفند

چه سنی برای کاشت مو مناسب است؟

چه سنی برای کاشت مو مناسب است؟

ریزش مو عوامل متعددی دارد و غالبا از سن مشخصی به بعد موها شروع به ریزش می کنند یکی از علل ریزش موها افزایش سن می باشد . تغییرات هورمونی معمولا از سن مشخصی به بعد آغاز می شوند که در سن بالاتر موجب ریزش موها می گردند . روند ریزش مو با افزایش سن بیشتر می شود . بنابراین برای کاشت مو سنین پایین را پیشنهاد نمی کنیم .

بهترین زمان برای عمل کاشت مو از سن ۲۵ سالگی به بعد می باشد که در این سن مرحله بلوغ افراد تکمیل شده است و الگوی ریزش موها قابل پیش بینی است .

روش های کاشت مو نیز بر اساس سن بیمار تعیین می شوند به طور مثال کاشت مو به روش fit را نمی توان برای افراد بین ۱۸ تا ۲۵ سال استفاده نمود بلکه باید از افراد بالای ۲۵ سال کاندید شوند زیرا در این سن عامل ریزش مو کند شده است و نتیجه حاصل از کاشت موثرتر خواهد بود .ولی در کاشت مو به روش fut که فولیکولهای مو از ناحیه پشت سر برداشته می شوند محدودیت سنی وجود ندارد .

در نهایت میتوان نتیجه گیری کرد که بر اساس نوع روش کاشت مو ،  سن مورد نظر برای کاشت مو در نتیجه عمل موثر خواهد بود و متخصصین با توجه به روش کاشت مو و سن بیمار بهترین تصمیم را خواهند گرفت .

متخصصین ما در این کلینیک با توجه به نتایج آزمایشات و معاینات انجام شده عمل کاشت مو را با توجه به سن بیمار انجام می دهند .

جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید .

سن کاشت مو

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره تخصصی رایگان
×

سلام!

کاربر گرامی جهت انجام ویزیت آنلاین رایگان از طریق واتس آپ روی منوی زیر، کیلیک فرمایید.

با تشکر

× ویزیت آنلاین