۰۵ اردیبهشت

همه چیز درباره کاشت مو

همه چیز درباره کاشت مو

ریزش مو از جمله بیماری های شایع در زنان و مردان می باشد . درمان های دارویی در اکثر مواقع تنها روند ریزش را کند می کند و با مصرف داروهای گران قیمت و دردسرهای مصرف مداوم و به موقع داروها ، تاثیر چندانی در درمان ریزش مو نخواهد داشت. به جرات می توان گفت که کاشت مو بهترین و قطعی ترین شیوه درمان کم مویی و طاسی سر برای خانم ها و آقایان می باشد .

اما کاشت مو برای تمامی افراد مناسب نیست اگر دچار ریزش مو شده اید با مراجعه به متخصصین کلینیک کاشت مو از علل ریزش موهایتان مطلع شوید و بر اساس نظر پزشک متخصص اقدامات لازم را انجام دهید .

برای عمل کاشت مو از فولیکولهای بانک موی بیمار استفاده می شود بنابراین کسانیکه دارای بانک موی قویی هستند می توانند عمل کاشت مو را انجام دهند .

کاشت مو ، کاشت ابرو و کاشت ریش و سبیل به روش های متعددی انجام می شود . برخی از روش های کاشت عبارتند از روش fit ، روش fut ، روش sut  ، روش ترکیبی و … که تفاوت این روش ها در نحوه برداشت فولیکولهای مو و کاشت آنها می باشد .

جدیدترین و موفق ترین روش کاشت مو ،کاشت مو به روش sut می باشد که در این روش به طور کل نوع برداشت گرافت ها با بقیه روش ها متفاوت می باشد و تراکم موی بیشتری را می توان ایجاد نمود .

متخصصین ما در این کلینیک پس از گرفتن آزمایشات لازم و با معاینات دقیق بهترین و مناسب ترین روش کاشت مو را برای بیماران انتخاب می کنند . هدف اصلی ما درمان قطعی ریزش موی بیمار می باشد بنابراین تلاش می نماییم تا با استفاده از بهترین روش کاشت مو بیشترین تراکم را با طبیعی ترین خط رویش برای بیمار ایجاد نماییم .

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

کاشت مو

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره تخصصی رایگان
×

سلام!

کاربر گرامی جهت انجام ویزیت آنلاین رایگان از طریق واتس آپ روی منوی زیر، کیلیک فرمایید.

با تشکر

× ویزیت آنلاین