۱۹ اسفند

نکاتی برای کاشت مو

 

نکاتی برای کاشت مو

کاشت مو یک عمل زیبایی محسوب می شود که برای اثربخشی بیشتر باید نکاتی قبل و بعد از عمل هم از جانب بیمار و هم از جانب پزشک رعایت گردند .

کاشت مو از جمله موثرترین و کارآمدترین روش های درمان طاسی و کم مویی می باشد . زمانی کاشت مو اثربخش تر خواهد شد که تمامی نکات و اصول را قبل و بعد از کاشت مو در نظر بگیریم .

برخی از نکات کاشت مو عبارتند از :

  • سن مناسب برای کاشت مو : برای شرع به کاشت مو باید در سنی باشید که روند ریزش مو مشخص شده باشد معمولا ۲۵ سالگی به بعد سن مناسبی برای کاشت مو میباشد .
  • نحوه شستش در روزهای اولیه عمل : چند روز اولیه پس از عمل کاشت مو باید پوست سر را با آرامی بشویید تا آسیبی به موهای کاشته شده وارد نشود
  • ریزش موقتی موها پس از عمل : تا ۲۰ روز بعد از عمل رشد موها متوقف شده و شروع به ریزش می کنند که کاملا امری طبیعیست رویش مجدد موها به طور معمول سه ماه طول خواهد کشید و ۶ ماه زمان میبرد تا جنس و بافت مو به شکل طبیعی بازگردند.
  • انتخاب روش کاشت مو بر اساس بانک موی بیمار به طور مثال برای کسانیکه بانک موی قویی ندارند روش fut توصیه نمی شود . کاشت مو sut مدرن ترین روش کاشت مو میباشد که به نسبت روش های دیگر تراکم موی بیشتری را ایجاد می کند.

در این مرکز متخصصین پوست و مو با ارائه مشاوره های دقیق و بر اساس معاینات انجام شده بهترین روش کاشت مو ، کاشت ابرو و کاشت ریش و سبیل را پیشنهاد می نمایند و با رعایت نکات لازم بهترین عمل کاشت مو را ارائه می دهند.

نکات کاشت مو

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره تخصصی رایگان
×

سلام!

کاربر گرامی جهت انجام ویزیت آنلاین رایگان از طریق واتس آپ روی منوی زیر، کیلیک فرمایید.

با تشکر

× ویزیت آنلاین