۲۶ فروردین

نکاتی برای طراحی خط رویش موها

نکاتی برای طراحی خط رویش موها

مهمترین مسئله در کاشت مو ایجاد یک خط رویش کاملا طبیعی می باشد . این طراحی باید منطبق با اصول زیبایی شناختی چهره باشد و زاویه کاشت کاملا هماهنگ با زاویه رشد موهای طبیعی باشد .

هرچه طراحی خط رویش بیشتر منطبق بر اصول زیبایی شناختی باشد ، تاثیر بیشتری در طبیعی بودن و زیباتر بودن رویش موها خواهد داشت .

پزشک متخصص کاشت مو باید به هنگام کاشت مو نکاتی را برای طراحی خط رویش موها رعایت نماید تا بهترین و طبیعی ترین خط رویش مو ایجاد شود .

اولین نکته رعایت اصول زیبایی شناسی چهره می باشد . بدلیل تفاوت چهره افراد، خط رویش برای افراد مختلف کاملا متفاوت می باشد .

طراحی خط رویش هیچگاه به صورت خطی نیست بلکه با طرح های نامنظمی ایجاد می شود اگر خط رویش به صورت کاملا خطی ترسیم گردد رشد موها حالت بسیار منظمی می گیرند که غیرطبیعی و عروسکی خواهد بود .

برای کاشت مو در محل خط رویش بهتر است از واحدهای فولیکولی و گرافت های تکی یا دوتایی استفاده شود که ظرافت کار بیشتر شده و رویش موها طبیعی تر باشد .

برای ترسیم خط رویش باید به فاصله رستن گاه مو با ابروها توجه داشته باشیم.

همچنین سن افراد نیز می تواند در ترسیم خط رویش موها موثر باشد.

با انتخاب یک کلینیک تخصصی کاشت مو ، می توانید طبیعی ترین خط رویش مو را داشته باشید . متخصصین ما در این کلینیک بهترین و حرفه ای ترین خدمات را برای کاشت مو ، کاشت ابرو و کاشت ریش و سبیل ارائه می دهد .

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

خط رویش مو

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره تخصصی رایگان
×

سلام!

کاربر گرامی جهت انجام ویزیت آنلاین رایگان از طریق واتس آپ روی منوی زیر، کیلیک فرمایید.

با تشکر

× ویزیت آنلاین