در حال بارگیری...
۲۰ فروردین

مقایسه روش های کاشت مو

مقایسه روش های کاشت مو

هر یک از روش های کاشت مو به تشخیص متخصصین کاشت مو ، بنا به شرایط بیمار و تعداد گرافت مورد نیاز برای کاشت ، مورد استفاده قرار می گیرد .

علاوه بر اینکه متخصصین ما در این کلینیک بهترین و مناسب ترین روش کاشت مو را به شما پیشنهاد می دهند ، اطلاع از روش های کاشت مو و تفاوت های آنها می تواند شما را در انتخاب روش کاشت مو یاری رساند . لذ در ادامه به توضیح مختصری درباره روش های کاشت مو می پردازیم .

  • کاشت مو به روش FUT : در این تکنیک برای عمل کاشت مو یک برش نواری از پشت سر برداشت میشود و با جداسازی فولیکولهای مو ، آنها را در محل دریافت کننده مو در نواحی جلوی سر بر اساس خط رویش موها کاشت می نمایند . در این روش جای بخیه و اسکار در پشت سر باقی می ماند و برای مواقعی که تعداد گرافت بیشتری نیاز باشد از این روش استفاده می شود . در این روش درد و خونریزی وجود دارد .
  • کاشت مو به روش FIT : در این روش نیازی به برداشت نواری از پشت سر نمی باشد بلکه فولیکولهای مو را به صورت تک تک از بانک موی بیمار برداشت می نمایند و با استفاده از تجهیزات دقیق در محل دریافت کننده کاشت مینمایند این روش برای افرادی که نیاز به تعداد گرافت کمتری دارند موثر است و غالبا برای کاشت ابرو و کاشت ریش و سبیل نیز استفاده می شود .
  • کاشت مو به روش BHT : روش برداشت مو مانند روش fit است با این تفاوت که در این روش برای برداشت مو از موهای بدن استفاده می شود که غالبا موهای ناحیه سینه شباهت بیشتری به موهای سر دارند . این روش برای افرادی که بانک موی آنها در پشت سر قوی نباشد استفاده می شود .
  • کاشت مو به روش SUT : جدیدترین و موفق ترین روشی که تا کنون جهت برطرف کردن و درمان ریزش مو، معرفی شده کاشت مو به روش SUT است. در این روش تا ۱۴۰۰۰ تار مو را در یک جلسه می توان کاشت . در این روش دیگر نیازی به عمل جراحی نیست و درد و خونریزی ندارد و همچنین دوران نقاهت حذف می شود و بلافاصله بیمار می تواند به فعالیت های روزانه بپردازد . در این روش تراکم بالاتر و خط رویش طبیعی تری نسبت به سایر روش های کاشت مو ایجاد میشود .

شما می توانید با دریافت مشاوره رایگان اطلاعات کاملتری را بر اساس معاینات انجام شده دریافت نمایید .

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

روش های کاشت مو

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره تخصصی رایگان
×

سلام!

کاربر گرامی جهت انجام ویزیت آنلاین رایگان از طریق واتس آپ روی منوی زیر، کیلیک فرمایید.

با تشکر

× ویزیت آنلاین