۲۰ دی

مزوتراپی

ریزش موی سر برای خانم ها و آقایان می تواند دلایل متعددی داشته باشد . یکی از دلایل ریزش مو کاهش مواد معدنی و مواد مغذی مورد نیاز برای رشد موها می باشد . کاهش گردش خون در پوست سر ، به هم خوردن هورمون های مرتبط با رشد مو و کمبود بسیاری از مواد معدنی مورد نیاز رشد موها ، در دراز مدت باعث ریزش موهای سر می شود .

مزوتراپی مو در واقع روشی غیرتهاجمی است که با استفاده از تزریق مواد معدنی و مواد مغذی مورد نیاز برای رشد موها روند ریزش را کند کرده و با تحریک پیاز مو به رشد مجدد موها کمک شایانی می نماید در این روش با استفاده از سوزن های بسیار ریز مواد و داروهای مورد نیاز به لایه اپیدرم پوست سر تزریق می شوند .

برخی از مزایای مزوتراپی عبارتند از :

  • روشی غیرتهاجمی و تقریباً بدون درد است.
  • زمان مورد نیاز برای بهبودی نسبت به سایر روش‌ها کوتاه‌تر است
  • از روش‌های جراحی مشابه و کاشت مو بسیار ارزانتر است.

مزوتراپی چیست | مزوتراپی مو | هزینه مزوتراپی موی سر

متخصصین کلینیک تخصصی کاشت مو و زیبایی پوست با بهره مندی از متخصصین پوست و مو و با بکارگیری تجهیزات مدرن و پیشرفته ، مواد استانداردی را برای تزریق به پوست سر بکار می گیرند . متخصصین ما در کلینیک تخصصی کاشت مو و زیبایی پوست با معاینه بیمار و اطلاع از دلایل ریزش موی سر مواد مغذی که کمبود آنها باعث ریزش مو شده اند را برای تزریق آماده می نمایند . هزینه مزوتراپی و طول درمان به مقدار موادی که برای رشد مو مورد نیاز است بستگی دارد و این مواد برای هر کسی می تواند متفاوت باشد . کلینیک تخصصی کاشت مو و زیبایی پوست برای طاسی های وسیع روش مزوتراپی را تجویز نمی نماید و بر اساس نیاز بیمار بهترین تکنیک کاشت مو را به کار می گیرد .

جهت دریافت مشاوره رایگان و تعیین وقت مراجعه حضوری با ما تماس بگیرید .

مزوتراپی چیست, هزینه مزوتراپی موی سر, مزوتراپی مو در زنان, قیمت مزوتراپی برای رشد مو, عوارض مزوتراپی مو, هزینه هر جلسه مزوتراپی مو, تاثیر مزوتراپی مو, روش مزوتراپی مو, مزوتراپی برای درمان ریزش مو،مزوتراپی مو چیست،هزینه مزوتراپی موی سر چقدر است،مزوتراپ مو در زنان،قیمت مزوتراپی برای رشد مو،هزینه هر جلسه مزوتراپی مو،داروهای مزوتراپی مو،تاثیر مزوتراپی برای درمان ریزش مو

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره تخصصی رایگان
×

سلام!

کاربر گرامی جهت انجام ویزیت آنلاین رایگان از طریق واتس آپ روی منوی زیر، کیلیک فرمایید.

با تشکر

× ویزیت آنلاین