۲۰ دی

لیزر موهای زائد

وجود موهای زائد یکی از معضلاتی است که همیشه افراد با آن درگیر هستند راههای مختلفی برای از بین بردن موهای زائد وجود دارد مانند استفاده از موم ، اصلاح و… که همگی این راهها موقتی هستند و پس از مدت کوتاهی مجددا موها رشد می کنند . علاوه بر رشد مجدد موها با استفاده از روش های قدیمی حذف موهای زائد ، پوست شما نیز دچار آسیب و تیرگی خواهد شد .

استفاده از لیزر برای رفع موهای زائد جدیدترین و بهترین روش می باشد . با استفاده از چند جلسه لیزر برای همیشه از شر موهای زائد خلاص میشوید  پوستتان نیز دچار آسیب نخواهد شد .

امروزه دستگاههای متداولی برای لیزر موهای زائد استفاده میشود.

کلینیک تخصصی کاشت مو و زیبایی پوست برای درمان موهای زائد از بهترین و مدرن ترین و موثرترین دستگاه لیزر استفاده می نماید تا نتیجه بهتری را بگیرید .

روند لیزر موهای زائد بدین صورت است که با استفاده از اشعه لیزر فولیکول مو را میسوزانند و پس از چند جلسه رشد موها کاملا متوقف میگردد .

برخی از دستگاههای متداول لیزر موهای زائد عبارتند از :

دستگاه دایود : لیزر دایود برای پوست‌های روشن و تیره از کارایی بسیار بالایی برخوردار است.

دستگاه الکساندرایت : این دستگاه سریع‌ترین نوع لیزر در بین تمامی انواع آن برای انواع پوست های روشن تا سبزه می‌باشد.

دستگاه اندیاگ : این لیزر از نوع طول موج بلند است و می‌توان آن را با ایمنی کامل بر روی تمامی انواع پوست‌ها از جمله پوست‌های برنزه و تیره استفاده کرد.

لیزر موهای زائد بدن | قیمت لیزر موهای زائد در تهران

متخصصین کلینیک تخصصی کاشت مو و زیبایی پوست بر اساس رنگ پوست و موی شما مناسب ترن دستگاه لیزر را برای لیزر موهای زائد به کار می برند . شما می توانید در طی جلسات مشاوره بر اساس رنگ پوستتان موثرترین لیزر را داشته باشید . در این کلینیک با کمترین تعداد جلسات بیشترین اثربخشی را خواهید دید.

جهت دریافت مشاوره رایگان و تعیین وقت مراجعه حضوری با ما تماس بگیرید .

لیزر موهای زائد بدن, هزینه لیزر موهای زائد صورت, عوارض لیزر, لیزر موهای زائد بیکینی, قیمت لیزر موهای زائد, انواع لیزر موهای زائد, بهترین دستگاه لیزر موهای زائد, مرکز لیزر موهای زائد در تهران،مرکز لیزر موهای زائد در تهران،لیزر برای رفع موهای زائد بدن،هزینه لیزر موهای زائد صورت،قیمت لیزر موهای زائد،انواع لیزر موهای زائد،بهترین دستگاه لیزر،لیزر موهای زائد آقایان

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره تخصصی رایگان
×

سلام!

کاربر گرامی جهت انجام ویزیت آنلاین رایگان از طریق واتس آپ روی منوی زیر، کیلیک فرمایید.

با تشکر

× ویزیت آنلاین