۰۴ اردیبهشت

عوامل موثر در تخریب ساختار مو

عوامل موثر در تخریب ساختار مو

گذر زمان و شرایط محیطی و سیستم ایمنی بدن باعث می شود تا به مرور زمان تغییراتی در چرخه رشد موها ایجاد شود . این تغییرات با ریزش مو ، کنی رشد موها ، و … بروز می نمایند . بسیاری از این تغییرات بدلیل از کار افتادگی ساختار پروتئینی ساقه ی مو می باشد . می توانیم با انجام یک سری مراقبت ها در طول سال روند پیری ساختار مو را به تعویق بیاندازیم .

برخی از عوامل محیطی نیز در تخریب ساختار مو تاثیرگذار می باشد به عنوان مثال بودن بیش از حد در معرض نور خورشید باعث آسیب دیدن پوست سر می شود بنابراین باید تا حد امکان از پوست سر در مقابل اشعه ماورای بنفش خورشید محافظت نمود

همچنین شانه زدن یا برس کشیدن شدید به ساقه ی مو آسیب می زند  و منجر به ریزش مو می گردد.

آسیب شیمیایی و فیزیکی که به دلیل موج دار کردن طولانی مدت، فر کردن مو و صاف کردن مو ایجاد می شود می تواند موجب نوعی از آسیب به ساقه ی مو شود که در ریزش مو تاثیر می گذارد.

تخریب ساختار مو باعث ریزش مو میشود و اگر به موقع درمان نگردد باید عمل کاشت مو انجام شود . کاشت مو ، کاشت ابرو و کاشت ریش و سبیل یک عمل و درمان قطعی و موثر برای کم مویی و طاسی می باشد .

در این کلینیک بهترین و کاملترین خدمات را در زمینه کاشت مو ارائه می دهیم . هدف اصلی ما درمان قطعی ریزش مو و کم مویی بیماران می باشد بنابراین با کمک تیمی متخصص و حرفه ای در کنار شما هستیم و با انجام آزمایشات دقیق روش مناسب برای کاشت مو را انتخاب می نماییم .

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره تخصصی رایگان
×

سلام!

کاربر گرامی جهت انجام ویزیت آنلاین رایگان از طریق واتس آپ روی منوی زیر، کیلیک فرمایید.

با تشکر

× ویزیت آنلاین