۱۰ اردیبهشت

ضرورت مراقبت از مو

ضرورت مراقبت از مو

موها نیز مانند سایر اندام های بدن نیاز به مراقبت مداوم دارند . اگر می خواهید موهایی زیبا و درخشان داشته باشید باید همواره رسیدگی و مراقبت های لازم را از موهایتان انجام دهید . موها هم گرسنه می شوند و این گرسنگی به معنای نیاز آنها به دریافت ویتامین ها و مواد مغذی جهت رشد بهتر است .

اگر به موقع به موهایتان نرسید پس از مدتی شاهد موهایی نازک و کم پشت می شوید که به مرور زمان ریزش موها افزایش یافته و درخشندگی و زیبایی موهایتان را از دست می دهید .

پوست سر برای تولید فولیکول نیاز به مواد معدنی و ویتامین های لازم برای رشد خواهد داشت بنابراین اگر این مواد مغذی برای پوست سر تامین نگردد موهایتان رشد نخواهند کرد

حال چگونه باید این مواد مغذی را به موها رساند ؟

قبل از اینکه موهایتان آسیب ببینند می توانید با استفاده از روغن ها و داروهای متعدد تحت نظر متخصص پوست و مو ، مواد معدنی و ویتامین ها را به پوست سرتان برسانید .

اگر چنانچه موهایتان آسیب دیده اند باید تحت درمان متخصص پوست و مو قرار بگیرید و برای شروع درمان می توان گفت که مزوتراپی مو یکی از راه های موثر برای تامین مواد مغذی و ویتامین های لازم برای پوست سر است . بدین طریق که متخصص پوست و مو با انجام معاینات لازم ، ویتامین ها و مواد مغذی که برای رشد موهایتان مورد نیاز است را به پوست سر تزریق می کند .

در نهایت اگر موهایتان دچار ریزش شدید شده اند و دچار کم مویی و طاسی شده اید ،ما به شما روش کاشت مو را به عنوان قطعی ترین روش درمان پیشنهاد می دهیم . متخصصین ما در این کلینیک بهترین روش کاشت مو را برای شما به کار می گیرند و بهترین راهکارهای درمان بیماریهای مو را ارائه می دهند .

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

مراقبت از موها

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره تخصصی رایگان
×

سلام!

کاربر گرامی جهت انجام ویزیت آنلاین رایگان از طریق واتس آپ روی منوی زیر، کیلیک فرمایید.

با تشکر

× ویزیت آنلاین