۲۰ دی

رفع چین و چروک صورت

هرچه سن افراد بالاتر می رود سیستم کلاژن سازی بدن ضعیف تر می شود و در نهایت پوست انسان دچار افتادگی و چین و چروک می گردد. وجود چین و چروک در اطراف چشم و روی پیشانی بسیار شایع است و برای افراد این اتفاق بسیار ناخوشایند است . اگر روند درمانی و مراقبت های پوستی را دیر شروع نماییم این خطوط رفته رفته عمیق تر می شوند و درمان آنها سختتر میگردد . همچنین خط لبخند نیز یکی از خطوطی است که بدلیل ایجاد انقباضات زیاد در اطراف لبها ایجاد می شود .

برای درمان چین و چروک صورت روش های متداولی وجود دارد مانند تزریق ژل ، تزریق چربی ، تزریق بوتاکس ، کشیدن و لیفت پوست و … که هر کدام از این روش ها بر اساس میزان عمق چین و چروک صورت برای بیمار انجام می شود .

کلینیک تخصصی کاشت مو و زیبایی پوست با بهره مندی از متخصصین پوست ابتدا طی جلسات مشاوره علت بروز چین و چروک را در صورتتان بررسی می نماید سپس بر اساس تشخیص و منطبق با نیاز و خواسته شما بهترین روش ها را برای درمان چین و چروک صورتتان پیشنهاد مینماید . در کلینیک تخصصی کاشت مو و زیبایی پوست بدلیل  استفاده از پیشرفته ترین دستگاهها و استفاده از مواد بوتاکس و ژل های استاندارد و مرغوب که مورد تایید وزارت بهداشت هستند ، درمان چین و چروک پوست بدون هیچگونه عارضه ای انجام می شود .

رفع چین و چروک صورت | بهترین روش درمان چین و چروک پوست

کلینیک تخصصی کاشت مو و زیبایی پوست با سال ها تجربه در ارائه خدمات زیبایی و جوانسازی پوست، بهترین و کارآمدترین و موثرترین مشاوره های پوست و مو را در اختیار متقاضیان گرامی قرار می دهد.

جهت دریافت مشاوره رایگان و تعیین وقت مراجعه حضوری با ما تماس بگیرید .

رفع چین و چروک دور چشم, رفع چین و چروک صورت, رفع چین و چروک گردن, رفع چین و چروک دور لب, راههای درمان چین و چروک پیشانی, درمان چین و چروک با لیزر, بهترین روش برای درمان چین و چروک،رفع چین و چروک پیشانی،بهترین روش برای درمان چین و چروک پوست صورت، درمان چین و چروک با لیزر،رفع چین و چروک دست،ماساژ صورت برای رفع چین و چروک،روش جدید از بین بردن چروک دور چشم

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره تخصصی رایگان
×

سلام!

کاربر گرامی جهت انجام ویزیت آنلاین رایگان از طریق واتس آپ روی منوی زیر، کیلیک فرمایید.

با تشکر

× ویزیت آنلاین