۱۱ اردیبهشت

درمان ریزش مو با استفاده از مزوتراپی موی سر

درمان ریزش مو با استفاده از مزوتراپی موی سر

ریزش مو یکی از بیماری های شایع مو می باشد که امروزه به عنوان یکی از دغدغه های اصلی زنان و مردان محسوب می شود . معمولا ریزش مو دلایل متعددی دارد یکی از این دلایل کمبود ویتامین ها و مواد معدنی و مواد مغذی جهت رشد مو می باشد .

یکی از راههای درمان ریزش مو استفاده از مزوتراپی موی سر می باشد . مزوتراپی مو در واقع تکنیکی است که در آن انواع ویتامین ها و مواد مغذی مورد نیاز جهت تقویت و رشد مجدد موها را به پوست سر تزریق می نمایند .مزوتراپی مو که با هدف درمان ریزش مو انجام می‎شود که می‎تواند جایگزینی برای مصرف داروهای تقویت مو باشد. با توجه به این که در این تکنیک دارو و مواد غذایی لازم به ناحیه هدف در پوست تزریق می‎شود با تحریک تجدید حیات فولیکول‎های مو شده و فیبر مو را تقویت می‎نماید و روند رشد دوباره به کار می‎افتد.

علت اثربخشی بالای روش مزوتراپی این است که در میان تمام روش‎های موجود، هیچکدام به اندازه روش مزوتراپی در عمق پوست عمل نمی‎کند. مشکل ریزش مو اکثرا مربوط به لایه میانی پوست (ناحیه مزودرم) است، پس باید برای بهبود و درمان در این لایه اقداماتی انجام شود تا نتیجه مد نظر حاصل گردد و عملکرد مزوتراپی دقیقا بر این لایه اثر می‎گذارد به همین دلیل بسیار موثر است.

مزوتراپی مو تنها روند ریزش مو را کند می کند و رشد موها را تا حدی تقویت می نماید ولی به طور قطع ریزش مو را درمان نخواهد کرد . در نهایت اگر مزوتراپی مو موجب رضایتمندی شما نشود و رونزد ریزش موهای شما ادامه داشته باشد ما به شما روش کاشت مو را برای درمان قطعی کم مویی ارائه می دهیم .

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

مزوتراپی مو

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره تخصصی رایگان
×

سلام!

کاربر گرامی جهت انجام ویزیت آنلاین رایگان از طریق واتس آپ روی منوی زیر، کیلیک فرمایید.

با تشکر

× ویزیت آنلاین