۲۸ فروردین

درمان ریزش موی زنان با کاشت مو

درمان ریزش موی زنان با کاشت مو

درمان ریزش موی زنان با کاشت مو

ریزش مو در خانم ها نیز مانند آقایان شایع است . ریزش مو در خانم ها به نسب آقایان دارای دلایل متفاوتی است به عنوان مثال ریزش موی خانم ها ممکن است به دلیل بارداری رخ دهد و یا عامل وراثت باعث ریزش مو شود که در این صورت مدل ریزش مو در خانم ها با ریزش موی آقایان فرق دارد . در آقایان این طاسی از ناحیه شقیقه ها شروع می شود ولی در خانم ها به صورت پراکنده موها کم پشت می شوند

ریزش مو ممکن است به دلایل دیگری مانند مصرف داروهای خاص ، تیروئید و … رخ دهد . اگر درمان دارویی را به موقع شروع کنیم تا حدودی می توانیم روند ریزش مو را به تاخیر بیندازیم .

تفاوت اصلی در کاشت موی خانم ها با کاشت مو آقایان در این است که آقایان دارای مناطق کمک کننده ای هستند که برای برداشت مو از آن نواحی استفاده می شود مانند موهای پشت سر زیرا در این نواحی که بانک موی بیمار محسوب می شود ریزش مو کمتر است ولی ریزش مو در خانم ها پراکنده است یعنی بانک موی ثابتی ندارند و برداشت مو از ناحیه مشخصی انجام نمی گیرد بنابراین باید عمل کاشت مو در خانم ها با دقت و ظرافت بیشتری انجام گیرد تا فولیکولهایی که ماهیت ریزشی دارند را در محل مورد نیاز کاشت نکنیم .

زنان واجد شرایط برای کاشت مو :

  • زنانی که ریزش موی انان غیر هورمونی میباشد
  • زنانی که جراحی های پلاستیک داشته و بریدگی هایی در اطراف سر خود دارند
  • زنانی که شکل طاسی مشخصی مانند مردان در سر خود دارند که شامل:عقب نشینی موی سر,تارهای نازک مو و… است.
  • زنانی که موی سر خود را بر اثر صدمه هایی شامل:سوختگی.تصادف یا سوختگی های شیمیایی از دست داده باشند.

نوع ریزش مو و شرایط و خواسته های بیمار تعیین می کند که کدام روش درمان مناسب تر است. متخصصین ما در این کلینیک با بررسی دقیق علل ریزش مو و انجام آزمایشات لازم بهترین و مناسب ترین روش درمان کم مویی و طاسی را برای بیمار به کار می گیرند .در این کلینیک خدمات کاشت مو ، کاشت ابرو و کاشت ریش و سبیل با بهترین کیفیت ارائه می شود .

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

درمان ریزش مو خانم ها

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره تخصصی رایگان
×

سلام!

کاربر گرامی جهت انجام ویزیت آنلاین رایگان از طریق واتس آپ روی منوی زیر، کیلیک فرمایید.

با تشکر

× ویزیت آنلاین