۲۰ دی

جراحی زیبایی صورت

جراحی های زیبایی از جمله پر طرفدارترین جراحی ها میباشند. جراحی زیبایی به میل و اراده افراد انجام میگیرد مانند عمل جراحی بینی که ممکن است فرد فرم بینی خود را نپسندد و با انجام عمل بینی به فرم دلخواه برسد . گاهی جراحی های زیبایی برای درمان ضایعاتی است که در اثر سانحه روی صورت افراد ایجاد شده اند در این صورت جراحی زیبایی الزام بیشتری پیدا میکند و تاثیر بسزایی در زیبایی چهره خواهد داشت مانند وجود جای زخم عمیق و یا سوختگی روی صورت که با عمل جراحی پلاستیک ترمیم می شود .

در واقع جراحان پلاستیک می کوشند تا با استفاده از تکنیک های جراحی ، با ایجاد تغییرات هوشمندانه در بافت یا عضوی که ظاهری طبیعی یا موزون ندارد، تعادل بیشتری به ظاهر فرد ببخشند.

بنابراین میتوان گفت جراحی زیبایی، شامل انواع جراحی های زیبایی و جراحی پلاستیک می شود که منجر به تغییر و زیباسازی یا رفع آسیب‌های ظاهری بخشی از صورت یا بدن می گردد . جراحی زیبایی دارای طیف وسیعی می باشد و انواع مختلفی از جراحی زیبایی در ایران قابل انجام است .

برخی از عمل های جراحی زیبایی عبارتند از :

  • جراحی بینی
  • جراحی بلفاروپلاستی یا جراحی پلاستیک پلک
  • جراحی و کشیدن پوست غبغب
  • جراحی زیبایی در نواحی شکم و پهلو

جراحی زیبایی صورت | عمل جراحی زیبایی | جراحی پلاستیک

کلینیک تخصصی کاشت مو و زیبایی پوست با بهره مندی از متخصصین و جراحان حاذق و با تجربه ، انواع جراحی های پلاستیک و جراحی ترمیمی را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد . در کلینیک تخصصی کاشت مو و زیبایی پوست متخصصین ابتدا طی جلسات مشاوره با بیمار دلایل ایجاد ضایعه را جویا می شوند و سپس با انجام معاینات دقیق اقدام به جراحی می نمایند .

جهت دریافت مشاوره رایگان و تعیین وقت مراجعه حضوری با ما تماس بگیرید .

هزینه عمل جراحی صورت,  فوق تخصص جراحی زیبایی کل صورت, بهترین روش جراحی فک و صورت, جراحی زیبایی چال صورت, هزینه جراحی بینی در تهران, جراحی پلاستیک چیست, انواع جراحی پلاستیک اسکار, جراحی پلاستیک برای جای جوش،جراحی زیبایی صورت،عمل جراحی زیبایی،جراحی پلاستیک در تهران،هزینه عمل جراحی صورت،متخصص جراحی صورت،بهترین روش جراحی پلاستیک, جراحی زیبایی فک و صورت،جراحی زیبایی چال صورت،عمل جراحی بینی

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره تخصصی رایگان
×

سلام!

کاربر گرامی جهت انجام ویزیت آنلاین رایگان از طریق واتس آپ روی منوی زیر، کیلیک فرمایید.

با تشکر

× ویزیت آنلاین