در حال بارگیری...
۱۸ فروردین

تفاوت کاشت مو Fit با کاشت مو FUT

تفاوت کاشت مو Fit با کاشت مو FUT

کاشت مو موثرترین و دائمی ترین روش درمان کم مویی و طاسی می باشد . کاشت مو به روش های متعددی انجام می گیرد که متخصصین کاشت مو پس از معاینه بیمار و اطلاع از دلایل ریزش مو بهترین و مناسب ترین روش کاشت مو را به کار می گیرند .

کاشت مو به روش fut و کاشت مو به روش fit دو روش متداول برای کاشت مو می باشند و تفاوتهایی نیز در روش اجرا دارند که بدلیل این تفاوت ها در موارد متفاوتی از هر یک استفاده خواهد شد . کاشت مو fit برای کاشت ابرو و کاشت ریش و سبیل نیز به کار می رود .

در ادامه به برخی از تفاوت های این دو روش می پردازیم .

در روش fut برای برداشت مو از ناحیه پشت سر یک نوار باریک از پوست به همراه فولیکولها برداشته می شود و در روندی با استفاده از تجهیزات دقیق فولیکولهای مو تفکیک می شوند و پس از ایجاد خراشهایی در محل دریافت کننده مو فولیکولها را کاشت میزنند . این روش برای افرادیکه نیاز به تراکم بالایی دارند مناسب است .

روش fit برای بر داشت مو فولیکولها را به صورت تکی از ناحیه بانک مو برداشت میکنند و در محل دریافت کنده مو کاشت میشود . در این روش احتمال از بین رفتن فولیکول مو به نسبت روش fut کمتر است ولی این روش برای افرادی که نیاز به تراکم بالا ندارند مناسب است همچنین برای کاشت ابرو نیز استفاده می وشد .

در روش fut ممکن است محل بخیه و خراش در پشت سر باقی بماند ولی در روش fit محل خراش و جراحی وجود ندارد .

دوران نقاهت در روش fit کوتاهتر از دوران نقاهت روش fut است .

روش fit بدون جراحی است و کم تهاجمی تر است به نسبت fut .

در این کلینیک متخصصین کاشت مو پس از معاینه دقیق و بررسی علل ریزش مو بهترین و مناسب ترین روش کاشت مو را به کار می برند هدف ما درمان قطعی ریزش مو و کم مویی می باشد و تلاش می نماییم بیشترین تراکم مو را با خط رویش کاملا طبیعی ایجاد نماییم .

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

تفاوت کاشت مو fit و fut

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره تخصصی رایگان
×

سلام!

کاربر گرامی جهت انجام ویزیت آنلاین رایگان از طریق واتس آپ روی منوی زیر، کیلیک فرمایید.

با تشکر

× ویزیت آنلاین