۲۰ دی

تزریق ژل و بوتاکس

تزریق ژل و بوتاکس و تزریق چربی از جمله روشهای جوانسازی پوست و رفع چین و چروک میباشند . از این روش همچنین می توانیم برای ایجاد برآمدگی در بخش هایی از صورت از جمله گونه ها استفاده نماییم.

تزریق چربی :

تزریق چربی یکی از روش های کم عارضه در درمان بیماریهای پوستی و یا جوانسازی میباشد . بدین ترتیب که با برداشتن چربی از بخش هایی از بدن همان چربی را به بخش های مورد نیاز در صورت تزریق می کنند و چون چربی از بدن خود بیمار برداشته شده است روش بسیار مناسبی است و بیمار دچار عوارضی مانند حساسیت و … نخواهد شد .

تزریق ژل :

تزریق ژل نیز از جمله روش های متداول زیبایی می باشد . تزریق ژل یک روش کم تهاجم است و از این روش برای رفع چین و چروک بخشهای مختلف بدن و صورت و یا برای برجسته کردن بخشهایی از صورت مانند لبها ، گونه و یا چانه استفاده می نمایند . نوع ژلی که استفاده می شود برای تزریق بسیار اهمیت دارد . کلینیک تخصصی کاشت مو و زیبایی پوست از ژل های پر کننده استانداردی جهت تزریق استفاده می نماید تا بهترین نتیجه را دریافت نمایید .

تزریق بوتاکس :

تزریق بوتاکس برای رفع خطوط اخم و خنده، خطوط افقی که در اثر انقباضات پی در پی عضلات پیشانی و نیز چین و چروک‎های اطراف چشم و درمان تعریق بیش از حد کف دست‎ها و زیر بغل استفاده می‎شود. بوتاکس در واقع یک نوع سم می باشد که با تزریق مقدار مشخصی از آن بر اساس نوع پوست و عمق چروک ها ، پیام‎های عصبی در ماهیچه های اطراف محل تزریق مسدود می‎شوند و از این طریق باعث کاهش فعالیت ماهیچه‌ها و شل شدن آن‌ها می‎گردد و چین و چروک آن ناحیه حذف می شود .  برای دریافت نتایج بهتر باید جلسات تزریق را بنا به تشخیص پزشک به موقع ادامه دهید و دوره درمان را تکمیل نمایید .

مزایای تزریق بوتاکس :

  • کاهش خط اخم و رفع چین و چروک پیشانی
  • به دست آمدن نتایج ظریف و طبیعی
  • یک روش غیر تهاجمی
  • بدون نیاز به استراحت

کلینیک تخصصی کاشت مو و زیبایی پوست برای تزریق بوتاکس از مواد اولیه با کیفیت و استاندارد استفاده می نماید .

وجود تجهیزات پیشرفته و مدرن در این کلینیک باعث ارتقا سطح کیفی ارائه خدمات شده است . متخصصین ما در کلینیک تخصصی کاشت مو و زیبایی پوست با بررسی نوع پوست شما بهترین روش های درمانی را به شما پیشنهاد خواهند داد .

جهت دریافت مشاوره رایگان و تعیین وقت مراجعه حضوری با ما تماس بگیرید .

تزریق ژل به گونه, هزینه تزریق ژل لب, عوارض تزریق ژل لب, تزریق ژل به چانه, بهترین ژل تزریقی صورت, قیمت تزریق ژل خط خنده, قیمت بوتاکس دور چشم, عوارض تزریق بوتاکس زیر چشم, تزریق چربی به لب, هزینه تزریق چربی به صورت،تزریق ژل و چربی به صورت و گونه،هزینه تزریق بوتاکس،مراقبتهای بعد از تزریق بوتاکس،بهترین مارک ژل تزریقی،هزینه تزریق ژل لب،تزریق ژل به چانه،عوارض تزریق بوتاکس و چربی زیر چشم،ماندگاری تزریق چربی

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره تخصصی رایگان
×

سلام!

کاربر گرامی جهت انجام ویزیت آنلاین رایگان از طریق واتس آپ روی منوی زیر، کیلیک فرمایید.

با تشکر

× ویزیت آنلاین