در حال بارگیری...
۱۵ فروردین

بیماری های مو

بیماری های مو

ریزش مو یکی از رایج ترین بیماری های مو می باشد که معمولا از سن بخصوصی شروع می شود و دلایل متعددی میتواند داشته باشد .

موهای انسان دارای یک چرخه حیات و رشد مشخص میباشد . به طور طبیعی تعداد مشخصی از تارهای موها در هر سنی شروع به ریزش می کنند . این ریزشها کاملا طبیعی است و دوباره موهای تازه جایگزین موهای ریخته شده میشوند . مسئله ریزش مو زمانی جای نگرانی دارد که به طور مداوم تعداد بیشتری تار مو دچار ریزش شوند . در این صورت باید مشکل و بیماری خاصی که منجر به این ریزش ها شده اند را بیابیم .

یکی دیگر از بیماریهای شایع برای موها، وجود شوره سر می باشد . که در صورتیکه به موقع درمان نشود ممکن است فرایند ریزش مو را تسریع نماید.

بیماری های مو و ریزش مو می تواند دلایل متعددی داشته باشد . گاهی ریزش مو و طاسی سر ریشه در وراثت و مسائل ژنتیکی دارد . گاهی مصرف داروهای خاص باعث تغییر در سیستم بدن شده که در روند ریزش مو تاثیرگذار است .

شما می توانید با مراجعه به مرکز کاشت مو پس از معاینه و انجام آزمایشات از دلایل ریزش موی خود مطلع گردید . در این مرکز پزشک متخصص پس از بررسی پرونده پزشکی شما  و بررسی الگوی ریزش مو علت ریزش مو را تحلیل نموده و متناسب با دلیل ریزش مو برایتان روش های مختلف درمانی را معرفی می نماید.

در صورتی که درمان های دارویی برای جلوگیری از ریزش مو موثر نباشد ، متخصصین بهترین روش کاشت مو را برایتان به کار می گیرند تا به صورت دائمی ریزش موها برطرف گردد . همچنین برای درمان ریزش موی ابرو و صورت از کاشت ابرو و کاشت ریش و سبیل استفاده می نمایند .

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

ریزش مو

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره تخصصی رایگان
×

سلام!

کاربر گرامی جهت انجام ویزیت آنلاین رایگان از طریق واتس آپ روی منوی زیر، کیلیک فرمایید.

با تشکر

× ویزیت آنلاین