۰۹ اردیبهشت

بیماریهای شایع مو

بیماریهای شایع مو

موها نیز مانند سایر اعضای بدن ممکن است دچار بیماریهای مختلفی شوند که این بیماریها به مرز زمان به شاختار مو آسیب می زند و در نهایت منجر به ریزش موها می شود . البته ریزش مو خود به عنوان یک نوع بیماری مو شناخته شده است که می تواند دلایل متعددی داشته باشد .

چربی پوست سر :

چری سر که باعث چربی موهای سر می شود یکی از رایج ترین بیماریهای مو است . چربی مو می تواند دلایل متعددی داشته بشد . ممکن است در اثر شانه زدن بیش از موها غدد چربی سر تحریک شده و موها زودتر چرب شوند . راههایی برای درمان چربی سر وجود دارد یکی از این راهها استفاده از شامپوهای مخصوصی است که میزان چربی پوست سر را تنظیم می کنند و تا حدودی می توانند چربی موها را درمان نمایند .

شوره سر :

شوره زدن پوست سر از جمله بیماریهای مو می باشد که برای افراد بسیار ناخوشایند است چرا که باعث ایجاد ظاهری نازیبا می شود . قطعا ریختن پوسته های سر روی موها و روی لباس ، بر روی روابط اجتماعی شما تاثیر گذار است . برای درمان شوره سر می توان از شامپوهای مخصوص استفاده کرد و در صورتیکه شوره سر شدت پیدا کند باید با مراجعه به متخصص پوست و مو با مصرف دارو باید شوره سر را درمان نمایند زیرا اگر به موقع درمان نشود منجر به ریزش موها خواهد شد

عفونت های پوست سر :

این عفونت ها اگر به موقع درمان نشوند منجر به تخریب فولیکول مو می شوند . این عفونت ها باعث خارش شدید در پوست سر می شود که در نهایت منجر به ریزش موها می شود .

اگر به دنبال درمان قطعی ریزش موهای خود هستید ما به شما کاشت مو را پیشنهاد می نماییم . ما در این کلینیک با بهره مندی از متخصصین با تجربه و پرسنل کارآزموده و با در اختیار داشتن پیشرفته ترین تجهیزات ، انواع روش های کاشت مو را برای درمان قطعی ریزش مو ارائه می دهیم . روش های به کار رفته در این کلینیک دارای حداکثر تراکم مو و طبیعی ترین خط رویش موها می باشند .

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

بیماریهای مو

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره تخصصی رایگان
×

سلام!

کاربر گرامی جهت انجام ویزیت آنلاین رایگان از طریق واتس آپ روی منوی زیر، کیلیک فرمایید.

با تشکر

× ویزیت آنلاین