۲۹ فروردین

بهترین کاندیدا برای کاشت مو

بهترین کاندیدا برای کاشت مو

کاشت مو یک عمل با نتیجه قطعی برای درمان کم مویی و ریزش می باشد . ولی نکته اساسی برای موفقیت آمیز بودن این عمل این است که باید فرد منتخب برای کاشت مو شرایط لازم برای عمل کاشت مو را داشته باشد . در غیر این صورت هرچقدر هم پزشک شما متخصص باشد عمل کاشت موی شما اثربخش نخواهد بود .

اما چه کسانی برای کاشت مو کاندیدای مناسبی هستند ؟

افرادی که دارای بانک موی قویی هستند کاندید مناسبی برای کاشت مو می باشند بنابراین اولین چیزی که قبل از شروع عمل کاشت مو باید بررسی شود وضعیت بانک موی بیمار است .

در مواردی که ریزش مو در اثر عواملی چون ؛ استرس ، حاملگی ، مشکلات تیروئیدی ، کمبود ویتامین ها ، فقر آهن و … رخ دهد ، با بررسی دقیق عامل ریزش مو پس از اطمینان از عدم ریزش بعد از کاشت مو باید عمل انجام شود .

وراثت و ژنتیک از جمله عواملی است که گاها اگر عمیق باشد با عمل کاشت مو ممکن است نتیجه مورد نظر را نگرفت از این رو ، عمل کاشت مو ، تنها در صورتی که عامل ریزش با تشخیص پزشک و با انجام بررسی لازم ، عامل ارثی یا همان عامل ژنتیکی تشخیص داده شود ، راه حل مناسب درمان ریزش مو خواهد بود .

در این عمل زیبایی ، به روش های مختلف فولیکول های مو را از بانک موی پشت سر فرد که در مقابل هورمون ریزش مقاوم هستند ، برداشته و پس از جدا سازی ناخالصی های مو ، فولیکول ها را به صورت جداگانه در محل مورد نظر پیوند می زنند .

سن کاشت مو تاثیر بسیاری در نتیجه عمل خواهد داشت سن مناسب برای کاشت مو سنی است که روند ریزش مو تثبیت شده باشد . بهترین سن بعد از ۳۰ سال می باشد .

میزان شلی و سفتی پوست سر مخصوصا برای کاشت مو به روش fut مهم می باشد افراد با پوست سر شل کاندیدای مناسبتری هستند

پس از معاینات انجام گرفته توسط متخصص کاشت مو ، شرایط بیمار بررسی می شود و در صورت داشتن شرایط لازم عمل کاشت مو ، کاشت ابرو و کاشت ریش و سبیل انجام می گیرد .

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

کاندیدای کاشت مو

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره تخصصی رایگان
×

سلام!

کاربر گرامی جهت انجام ویزیت آنلاین رایگان از طریق واتس آپ روی منوی زیر، کیلیک فرمایید.

با تشکر

× ویزیت آنلاین