در حال بارگیری...
۱۹ فروردین

از ریزش مو تا کاشت مو

از ریزش مو تا کاشت مو

ریزش مو به عوامل متعددی بستگی دارد . معمولا بین آقایان به صورت طاسی شقیقه ها و وسط سر نمایان می شود و در بین خانم ها ریزش مو به صورت پراکنده رخ می دهد که در نهایت منجر به کم مویی خانم ها می گردد .

یکی از دلایل اصلی ریزش مو ، عامل وراثت و ژنتیک است . در ای ن صورت درمان های دارویی واقعا تاثیری در پیشگیری ریزش مو نخواهند داشت . ممکن است ریزش مو به دلیلی مصرف داروهای خاص باشد که در این حالت نیز رشد مجدد موها تقریبا غیر ممکن است .

استرس و اضطراب نیز می تواند منجر به ریزش موها شود که اگر به موقع درمان و پیشگیری نشود ، امکان رشد مجدد موها بسیار سخت می شود .

گاهی در اثر رخداد و یا سانحه ای بخشی از موهای سر و یا ابرو و یا صورت در اثر بخیه خوردن رشد نمیکند و جای زخم نمایان می شود دراین حالت کاشت مو ، کاشت ابرو و کاشت ریش و سبیل بهترین و موثرترین روش درمان طاسی می باشد .

برای تمامی موارد فوق به جرات می توان گفت که کاشت مو درمان قطعی کم مویی و طاسی خواهد بود .

چرخه رشد یک تار مو بدین صورت است که اولین مرحله رشد فعال مو می باشد و در این مرحله بین ۲ تا ۷ سال موها به طور عادی رشد می کنند در مرحله دوم به مدت ۲ هفته موها استراحت می کنند در این مرحله ساقه مو به سمت سطح پوست حرکت می کند  و از تار مو جدا می شود. و نهایتا در مرحله آخر به مدت ۳ ماه موهای قدیمی دچار ریزش می شوند .

در این کلینیک متخصصین کاشت مو از روش های بروز و موثر برای درمان طاسی و کم مویی استفاده می نمایند . شما می توایند با دریافت مشاوره رایگان مراحل لازم جهت انجام کاشت مو را انجام دهید متخصصین ما بهترین و مناسبترین روش کاشت مو را به شما پیشنهاد می دهند .

ریزش مو

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره تخصصی رایگان
×

سلام!

کاربر گرامی جهت انجام ویزیت آنلاین رایگان از طریق واتس آپ روی منوی زیر، کیلیک فرمایید.

با تشکر

× ویزیت آنلاین